Mina- Evelyn Luik

 

Olen terve oma elu olnud seotud õmblemise, ilu- ja moemaailmaga. Õppinud meesterätsepaks. 90-ndate alguses alustanud era- ettevõtlusega ning nautinud tööd oma väikeses butiigis luksuslike parfüümide ja pesu keskel.

Ajad muutusid ja vajadus akadeemiliste teadmiste järgi viis mind Berliini, kus  2008 a. omandasin magistrikraadi ärijuhtimise vallas majanduskõrgkoolis ESCP-Europe.

Tänu  töökogemusele Eesti pesufirmas BONBON Lingerie õppisin selgeks pesu õmblemise ja tootmise iseärasused. Viimastel aastatel olen keskendunud oma Hela toodete tegemisele ja individuaalsele klientide nõustamisele, töötades samal ajal  Tallinna Kaubamaja Hugo Boss konsultandina. Minu igapäevane töö seega on mehi riidesse panna.  Koostööd Eesti moelooja Perit Muuga Fashion´iga olen teinud viimase 4 kollektsiooniga. Vabatahtlikuna osa võtnud erinevatest moealastest projektidest.

Fotograafia on mu hobi ja lahutamatu osa minu igapäevases töös. Tänu sellele olen ma väga palju õppinud kompositsiooni, dünaamika ja valguse kohta. Oskus vaadata asju hoopis teise nurga alt. Töötades moe valdkonnas on  see  hädavajalik. Olen läbinud fotograafias mõned kursused põhitõdede omandamiseks aga üldiselt tuleb  siiski palju endal õppida, otsida, leiutada, katsetada….

2019 aastal läbisin   Riias Bogomolovi Image School´is  kursuse  “Private client services”.

Ja nüüd tunnen, et kõik need omandatud teadmised ning kogemused moe- , ilu-ja  ärimaailmas  on küpsenud, et neid edasi anda.

 

I cannot choose the best. The best chooses me.      

                                                                              R.Tagore

.

evelyn