Mina- Evelyn Luik

 

Olen terve oma elu olnud seotud õmblemise, ilu- ja moemaailmaga. Õppinud meesterätsepaks. 90-ndate alguses alustanud era- ettevõtlusega ning nautinud tööd oma väikeses butiigis luksuslike parfüümide ja pesu keskel.

Ajad muutusid ja vajadus akadeemiliste teadmiste järgi viis mind Berliini, kus  2008 a. omandasin ärijuhtimise magistrikraadi   majanduskõrgkoolis ESCP-Europe.

Tänu  töökogemusele Eesti pesufirmas BONBON Lingerie õppisin selgeks pesu õmblemise ja tootmise iseärasused. Viimastel aastatel olen tasapisi muu töö kõrvalt aega leidnud ka  oma Hela toodete tegemisele ja individuaalsele klientide nõustamisele.  Tallinna Kaubamaja Hugo Boss konsultandina on selleks head võimalused. Minu igapäevane töö seega on mehi riidesse panna.  Koostööd  Eesti moelooja Perit Muuga Fashion´iga olen teinud viimase 4 kollektsiooniga. Vabatahtlikuna osa võtnud erinevatest moealastest projektidest.

Fotograafia on mu hobi ja lahutamatu osa minu igapäevases töös. Tänu pildistamisele olen  väga palju õppinud kompositsiooni, dünaamika ja valguse kohta. Oskus vaadata inimesi ja asju hoopis teise nurga alt. Töötades moevaldkonnas on  see  hädavajalik. Olen läbinud fotograafias mõned kursused põhitõdede omandamiseks aga  suuresti on see iseõppimise koht.

2019 aastal läbisin   Riias Bogomolovi Image School´is  kursuse  “Private client services”.

Nüüd tunnen, et kõik need omandatud teadmised ning kogemused moe- , ilu-ja  ärimaailmas  on küpsenud, et neid edasi anda.

 

I cannot choose the best. The best chooses me.      

                                                                              R.Tagore

.

evelyn